Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
82
70
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
102
78
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
74
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
64
38
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2018-12-16 18:00
--
--
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2018-12-19 19:00
--
--
data przeciwko wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
2018-10-04 18:00 PGE MKK Siedlce (d) 92 : 67 W 92 25 49 51.0 8 18 44.4 33 67 49.3 18 24 75.0 13 20 33 27 13 18 14 11 2 4 111
2018-10-14 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (w) 61 : 95 W 95 26 40 65.0 7 16 43.8 33 56 58.9 22 24 91.7 10 29 39 23 21 26 22 8 5 1 123
2018-10-17 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (d) 80 : 73 W 80 20 44 45.5 9 22 40.9 29 66 43.9 13 15 86.7 9 23 32 23 23 18 15 4 5 3 90
2018-10-21 15:00 Wisła CanPack Kraków (w) 56 : 67 W 67 25 48 52.1 4 18 22.2 29 66 43.9 5 5 100.0 9 29 38 19 22 13 13 5 3 5 82
2018-10-28 15:30 1KS Ślęza Wrocław (d) 91 : 98 P 91 29 58 50.0 6 24 25.0 35 82 42.7 15 19 78.9 7 35 42 25 25 19 16 8 6 3 105
2018-11-04 15:10 Artego Bydgoszcz (w) 59 : 65 W 65 23 51 45.1 2 12 16.7 25 63 39.7 13 16 81.3 10 27 37 9 16 16 13 7 4 10 68
2018-11-10 17:30 CCC Polkowice (d) 68 : 75 P 68 21 43 48.8 3 12 25.0 24 55 43.6 17 22 77.3 7 23 30 14 22 25 14 6 1 2 69
2018-11-25 15:10 Energa Toruń (w) 62 : 71 W 71 21 43 48.8 5 16 31.3 26 59 44.1 14 21 66.7 10 31 41 22 28 15 19 5 4 3 84
2018-12-01 15:00 Enea AZS Poznań (d) 91 : 69 W 91 32 55 58.2 5 15 33.3 37 70 52.9 12 14 85.7 7 22 29 25 17 14 10 14 2 2 116
2018-12-09 18:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska (w) 65 : 79 W 79 25 44 56.8 3 12 25.0 28 56 50.0 20 29 69.0 10 31 41 19 17 24 15 13 7 3 107
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD