Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
56 : 83 15:26 | 14:20 | 13:22 | 14:15
VBW Arka Gdynia
Etap I - 3 kolejka | 11.10.2020 18:00
Sędziowie: Michał Proc, Michał Sosin, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Leszek Rakoczy

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'Neill 8 25:221/3 33.31/3 33.32/6 33.33/8 37.5  1 1 2 2 6         2 -13
4 Zuzanna Sklepowicz 5 23:572/2 100.0   2/2 100.01/2 50.01 1 2 5 2 1 1       10 -22
7 Ilaria Milazzo 5 16:031/4 25.01/1 100.02/5 40.0     1 1 1 4 3 3 2     3 -5
9 Wiktoria Duchnowska 2 01:55         2/2 100.0          1         2 -4
11 Elisabeth Pavel 4 27:572/7 28.6   2/7 28.6   1 5 6 1 4     1     7 -14
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 07:240/1 0.00/3 0.00/4 0.0     2 2               -2 -3
14 Karolina Poboży 4 12:032/3 66.7   2/3 66.7   1 1 2               5 -13
19 Martina Fassina 19 30:413/8 37.53/4 75.06/12 50.04/4 100.01 5 6 5 1 3   2     26 -20
20 Emilia Kośla 0 14:380/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 1 2 1 3 1 4       -3 -14
22 Morgan Bertsch 7 28:562/10 20.00/1 0.02/11 18.23/6 50.0  4 4   3 3 3   1 1 -3 -24
26 Olga Trzeciak 2 11:041/1 100.0   1/1 100.0     3 3       1       4 -3
Drużyna 1 1 2   2
Suma 56 200:00 14/40 35 5/13 38,5 19/53 35,8 13/22 59,1 6 25 31 15 19 18 14 5 1 1 51  

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 20 26:335/7 71.42/5 40.07/12 58.34/6 66.71 2 3 1 2 5         17 26
3 Angelika Slamova 5 22:290/2 0.01/4 25.01/6 16.72/2 100.0  1 1 8 2 1 1 1     9 16
7 Magdalena Szymkiewicz 3 01:55   1/1 100.01/1 100.0         1 1           4 4
9 Kamila Podgórna 3 13:47   1/3 33.31/3 33.3               2       -1 -1
11 Aldona Morawiec 0 06:56   0/2 0.00/2 0.0         1             -1 2
15 Artemis Spanou 10 22:235/8 62.50/1 0.05/9 55.6   2 3 5 1   4 2 2     12 18
21 Laura Miškinienė 10 25:523/5 60.00/1 0.03/6 50.04/4 100.05 12 17   3 3 2 1     23 13
22 Amalia Rembiszewska 7 22:540/4 0.02/4 50.02/8 25.01/2 50.01 6 7   3 1   1 1 1 9 13
23 Marissa Kastanek 5 25:181/2 50.01/8 12.52/10 20.0     3 3 2 4   1 1     2 17
26 Sonja Greinacher 4 08:512/2 100.0   2/2 100.0   1 3 4 1             9 10
41 Barbora Balintova 16 23:024/5 80.01/1 100.05/6 83.35/6 83.3  3 3 5 3 5 1 1     22 17
Drużyna 1   1   3
Suma 83 200:00 20/35 57,1 9/30 30 29/65 44,6 16/20 80 11 33 44 20 18 19 12 7 1 1 105  
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
Punkty ze strat 6 16
Punkty w "pomalowanym" 18 (9/24) 37,5 34 (17/27) 63
Punkty drugiej szansy 6 7
Punkty szybkiego ataku 10 8
Punkty z ławki 21 22
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 0 () 28 (36-64)
Najwyższa seria punktowa 7 (49-70) 13 (32-59)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 00:00 38:11