Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
68 : 89 8:25 | 16:23 | 19:25 | 25:16
CCC Polkowice
Etap I - 17 kolejka | 10.02.2019 17:00
Sędziowie: Łukasz Andrzejewski, Ewa Matuszewska, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Roman Kuczyński

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Adam Muller

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Maegan Conwright 11 27:323/9 33.30/1 0.03/10 30.05/5 100.01   1 4   4 2 1 1   9 -18
7 Agata Ostrowska 2 06:341/2 50.0   1/2 50.0           2           1 5
10 Paulina Szymańska 4 17:411/1 100.00/1 0.01/2 50.02/3 66.7  2 2 1 2 2   3     8 -4
11 Martyna Pyka 14 25:094/8 50.00/4 0.04/12 33.36/7 85.73 4 7 1 2 5   1     14 -20
13 Agnieszka Haryńska 6 15:113/3 100.00/2 0.03/5 60.00/2 0.0  1 1 1 1 3 2       2 -3
14 Annika Holopainen 7 13:412/3 66.71/2 50.03/5 60.0     2 2   4   1 1   1 7 -14
15 Karolina Strzelczyk 4 08:252/2 100.0   2/2 100.0     1 1 2     1       6 7
21 Sylwia Bujniak 2 22:141/4 25.00/2 0.01/6 16.7   1 2 3 1 2 1 2 1     0 -27
23 Marianna Duszkiewicz 6 15:281/1 100.01/1 100.02/2 100.01/2 50.0      1 1 1 1 1     6 8
24 Martyna Koc 0 14:260/3 0.0   0/3 0.0     1 1 1 2   1       -2 -22
34 Tiffany Wright Clarke 12 19:134/7 57.11/1 100.05/8 62.51/2 50.01 1 2   1 3   1 2   13 -14
77 Monika Naczk 0 14:260/2 0.0   0/2 0.0     1 1 3 3   4 2     0 -3
Drużyna   1 1    
Suma 68 200:00 22/45 48,9 3/14 21,4 25/59 42,4 15/21 71,4 6 16 22 15 20 19 14 11 3 1 64  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 14 20:176/13 46.2   6/13 46.22/3 66.75 6 11 2   3 2     1 17 15
5 Jasmine Thomas 7 21:132/4 50.01/1 100.03/5 60.0     5 5 3 1 1 4 1     10 18
9 Julia Tyszkiewicz 7 19:021/2 50.01/3 33.32/5 40.02/2 100.0  1 1     2 1       4 -8
12 Agnieszka Kaczmarczyk 17 22:586/6 100.01/2 50.07/8 87.52/3 66.7  3 3 1 3 4     1   20 23
13 Weronika Gajda 12 32:133/6 50.02/3 66.75/9 55.6     1 1 6 5   1 4   2 18 17
19 Styliani Kaltsidou 9 19:132/5 40.01/2 50.03/7 42.92/2 100.01 3 4 3   2 1 1     12 14
31 Karolina Puss 3 26:460/2 0.0   0/2 0.03/4 75.0  4 4 5 2 2 4 2     7 14
33 Lynetta Kizer 18 20:297/10 70.0   7/10 70.04/5 80.03 5 8 3 4 5 3 1     23 4
66 Dominika Owczarzak 2 17:49         2/2 100.0      4 4 1 3 2     5 8
Drużyna 1 5 6   2
Suma 89 200:00 27/48 56,3 6/11 54,5 33/59 55,9 17/21 81 10 33 43 27 19 20 21 11 1 3 116