DGT AZS Politechnika Gdańska
51 : 89 12:18 | 12:27 | 16:23 | 11:21
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 26 kolejka | 30.03.2019 19:10
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Marcin Bieńkowski, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Jarosław Nowak

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Adam Muller

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Katarzyna Śmietańska 2 25:151/3 33.30/6 0.01/9 11.1   2 5 7 4 4 1 2 2     5 -32
7 Agata Ostrowska 10 17:482/3 66.72/2 100.04/5 80.0         1   1 1 1     10 -13
10 Paulina Szymańska DNP                                   
11 Martyna Pyka 6 14:261/4 25.01/3 33.32/7 28.61/2 50.01 2 3 1 1 2 5     1 -1 -18
12 Agnieszka Wierzbicka 5 05:061/1 100.01/2 50.02/3 66.7     1 1   1           5 4
15 Karolina Strzelczyk 0 14:060/1 0.0   0/1 0.0   2 2 4 1 3         1 4 -19
21 Sylwia Bujniak 5 20:541/4 25.01/3 33.32/7 28.6   1   1 1 2   3       -1 -22
23 Marianna Duszkiewicz 0 26:570/2 0.00/2 0.00/4 0.0     1 1 2 2 1 3 1     -3 -20
24 Martyna Koc 8 22:471/4 25.02/6 33.33/10 30.0   1 3 4 1 1 1 1 1 1   7 -23
34 Tiffany Wright Clarke 15 26:426/9 66.70/1 0.06/10 60.03/3 100.01 4 5 2 1 3   2 2   22 -21
77 Monika Naczk 0 25:590/5 0.00/5 0.00/10 0.0   1 1 2 3 3   3 1   1 -7 -26
Drużyna 1 3 4    
Suma 51 200:00 13/36 36,1 7/30 23,3 20/66 30,3 4/5 80 10 22 32 16 18 9 18 8 3 3 41  

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 3 09:09   1/1 100.01/1 100.0   1 1 2 3     1       7 12
5 Sharnee Zoll-Norman 2 19:441/5 20.00/2 0.01/7 14.3     1 1 7   1 1 2   1 5 16
6 Wiktoria Keller 4 15:192/3 66.70/3 0.02/6 33.3     2 2   1 1 1   1   2 16
7 Julija Rytsikowa 4 19:532/5 40.00/2 0.02/7 28.6   1 4 5 1     1 1     5 17
8 Ariel Atkins 5 15:511/4 25.01/3 33.32/7 28.6   1 4 5 1 3 3   4 1   11 14
9 Annamaria Prezelj 20 23:066/8 75.02/3 66.78/11 72.72/2 100.02   2 8 1 1 2 2     27 26
11 Agnieszka Fikiel 15 23:185/8 62.5   5/8 62.55/6 83.33 4 7 2   4         20 27
12 Laura Juskaite 14 24:093/3 100.00/3 0.03/6 50.08/8 100.03 5 8 3 4 5 2 5 1   26 26
13 Maryia Papova 14 17:417/13 53.8   7/13 53.8   1   1     2       1 9 13
22 Daria Stelmach 2 16:580/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.01 3 4     1         4 13
31 Kyara Linskens 6 14:523/6 50.0   3/6 50.0   3 5 8 1     2     1 10 10
Drużyna 1 5 6   1
Suma 89 200:00 30/56 53,6 4/18 22,2 34/74 45,9 17/18 94,4 17 34 51 26 9 18 11 14 3 3 126