14.12.2010 17:43, Rozmawiała: Agnieszka Głowacka
Naketia Swanier: Codziennie tu pada
- Codziennie tutaj pada! Uważam, że ogólnie jest to fajne miasto. "La Vita" ma fantastyczne jedzenie, mogłabym zjeść wszystko co znajduje się w ich menu. Nie miałam czasu udać się jeszcze na zakupy, ale na pewno zrobię to prędzej niż później - mówi Naketia Swanier, rozgrywająca Lotosu Gdynia.