Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
64
71
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
84
82
Enea AZS Poznań
Wisła Kraków
2019-12-17 18:30
59
66
Energa Toruń
Arka Gdynia
2019-12-21 18:00
44
66
Enea AZS Poznań
DGT Politechnika Gdańska
2019-12-21 18:30
58
75
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-22 17:00
71
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
--
--

Statystyki sumy

zawodniczka m s5 pkt min za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Cierra Burdick 14 14 192 484:03 75 150 50.0 1 8 12.5 76 158 48.1 39 44 88.6 32 114 146 51 25 40 35 26 12 5 305 123
Nevena Jovanovic 14 13 142 432:43 31 71 43.7 22 72 30.6 53 143 37.1 14 22 63.6 7 51 58 28 20 33 17 19 2 132 112
Ana Pocek 11 11 138 273:58 52 100 52.0 3 16 18.8 55 116 47.4 25 32 78.1 24 59 83 15 33 36 33 12 1 5 148 34
Abigail Glomazic 14 9 130 352:50 44 88 50.0 6 33 18.2 50 121 41.3 24 45 53.3 30 21 51 20 22 46 15 18 4 5 116 111
Dominika Owczarzak 14 14 111 410:10 24 55 43.6 10 30 33.3 34 85 40.0 33 41 80.5 4 29 33 68 38 58 27 15 4 141 115
Britney Jones 8 1 91 189:55 23 55 41.8 10 21 47.6 33 76 43.4 15 17 88.2 5 7 12 25 9 17 10 12 6 85 49
Agata Dobrowolska 14 5 65 326:06 18 29 62.1 9 32 28.1 27 61 44.3 2 8 25.0 9 28 37 18 32 9 20 8 2 70 53
Daria Marciniak 10 42 122:09 13 22 59.1 3 10 30.0 16 32 50.0 7 11 63.6 15 22 37 4 14 10 6 7 3 67 16
Talia Caldwell 3 2 23 62:05 8 13 61.5 8 13 61.5 7 8 87.5 7 8 15 3 6 5 9 4 26 31
Magdalena Szajtauer 7 1 19 93:54 9 16 56.3 9 16 56.3 1 4 25.0 5 24 29 1 18 4 8 10 4 45 38
Kinga Piędel 4 3 12:02 1 1 5 20.0 1 6 16.7 2 3 2 1 1 1 -2 17
Sanja Mandić 3 1 16:29 1 2 50.0 2 5 2 3 -1 6
Patrycja Klatt 6 23:38 1 5 6 1 1 3 2 2 15

Statystyki średnie

zawodniczka m s5 pkt min za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Cierra Burdick 14 1.0 13.7 34:34 5.4 10.7 50.0 0.1 0.6 12.5 5.4 11.3 48.1 2.8 3.1 88.6 2.30 8.10 10.40 3.6 1.80 2.90 2.5 1.90 0.90 0.40 21.8 8.8
Ana Pocek 11 1.0 12.5 24:54 4.7 9.1 52.0 0.3 1.5 18.7 5.0 10.5 47.4 2.3 2.9 78.1 2.20 5.40 7.50 1.4 3.00 3.30 3.0 1.10 0.10 0.50 13.5 3.1
Britney Jones 8 0.1 11.4 23:44 2.9 6.9 41.8 1.3 2.6 47.6 4.1 9.5 43.4 1.9 2.1 88.2 0.60 0.90 1.50 3.1 1.10 2.10 1.3 1.50 0.80 10.6 6.1
Nevena Jovanovic 14 0.9 10.1 30:54 2.2 5.1 43.7 1.6 5.1 30.6 3.8 10.2 37.1 1.0 1.6 63.6 0.50 3.60 4.10 2.0 1.40 2.40 1.2 1.40 0.10 9.4 8.0
Abigail Glomazic 14 0.6 9.3 25:12 3.1 6.3 50.0 0.4 2.4 18.2 3.6 8.6 41.3 1.7 3.2 53.3 2.10 1.50 3.60 1.4 1.60 3.30 1.1 1.30 0.30 0.40 8.3 7.9
Dominika Owczarzak 14 1.0 7.9 29:17 1.7 3.9 43.6 0.7 2.1 33.3 2.4 6.1 40.0 2.4 2.9 80.5 0.30 2.10 2.40 4.9 2.70 4.10 1.9 1.10 0.30 10.1 8.2
Talia Caldwell 3 0.7 7.7 20:41 2.7 4.3 61.5 2.7 4.3 61.5 2.3 2.7 87.5 2.30 2.70 5.00 1.0 2.00 1.70 3.0 1.30 8.7 10.3
Agata Dobrowolska 14 0.4 4.6 23:17 1.3 2.1 62.1 0.6 2.3 28.1 1.9 4.4 44.3 0.1 0.6 25.0 0.60 2.00 2.60 1.3 2.30 0.60 1.4 0.60 0.10 5.0 3.8
Daria Marciniak 10 4.2 12:12 1.3 2.2 59.1 0.3 1.0 30.0 1.6 3.2 50.0 0.7 1.1 63.6 1.50 2.20 3.70 0.4 1.40 1.00 0.6 0.70 0.30 6.7 1.6
Magdalena Szajtauer 7 0.1 2.7 13:24 1.3 2.3 56.2 1.3 2.3 56.2 0.1 0.6 25.0 0.70 3.40 4.10 0.1 2.60 0.60 1.1 1.40 0.60 6.4 5.4
Kinga Piędel 4 0.8 03:00 0.3 0.3 1.3 20.0 0.3 1.5 16.7 0.5 0.8 0.50 0.30 0.3 0.30 -0.5 4.3
Sanja Mandić 3 0.3 05:29 0.3 0.7 50.0 0.7 1.70 0.70 1.0 -0.3 2.0
Patrycja Klatt 6 03:56 0.2 0.8 1.0 0.20 0.20 0.5 0.30 0.30 2.5
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa