Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-24 18:00
Energa Toruń
49  :  58 (9:19, 16:11, 8:16, 16:12)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 7 kolejka | 31.10.2015 18:00
Sędziowie: Marcin Koralewski, Damian Ottenburger, Michał Chrakowiecki | Komisarz: Marek Kozłowski

Energa Toruń

Trener: Buyalsky Anatoli

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Shae Kelley 2 16:140/3 0.0   0/3 0.02/2 100.01 3 4   3 5 3   1 1 1 -14
3 Magdalena Skorek 4 34:372/6 33.3   2/6 33.3   1 4 5   3 3 2 3     6 -6
7 Marta Wieczyńska DNP                                   
9 Weronika Gajda 7 31:572/4 50.01/8 12.53/12 25.0     1 1 5 3   3       1 -3
10 Matee Ajavon 14 37:123/11 27.32/4 50.05/15 33.32/2 100.0  3 3 4 3 5 2 3   2 12 -4
13 Kristina Alikina 4 17:102/5 40.0   2/5 40.0   2 4 6 1 1 1 2       6 1
18 Joanna Walich 6 22:503/4 75.00/1 0.03/5 60.0   3   3   4 1 2       5 -10
20 Victoria Macaulay 10 34:463/10 30.01/1 100.04/11 36.41/1 100.04 6 10   4 4 5 1 1 3 10 -6
32 Kaja Darnikowska DNP                                   
50 Charity Szczechowiak 2 05:141/2 50.00/2 0.01/4 25.0     1 1   1           0 -3
Drużyna 1 2 3    
Suma 49 200:00 16/45 35,6 4/16 25 20/61 32,8 5/5 100 11 22 33 10 22 19 19 7 2 6 41  

Pszczółka AZS UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Dominika Owczarzak 11 29:421/2 50.00/4 0.01/6 16.79/14 64.31 5 6 3 1 10 5 1     6 13
10 Olivia Szumełda-Krzycka 5 20:411/2 50.01/3 33.32/5 40.0     3 3   2   1       4 -3
11 Aldona Morawiec 3 11:080/2 0.01/1 100.01/3 33.3     1 1   2         1 2 5
12 Agata Szczepanik 2 04:131/1 100.0   1/1 100.0     2 2   2 1         4 0
13 Destiny Williams 9 28:404/8 50.00/1 0.04/9 44.41/3 33.33 4 7 2 1 2 1 2 5   17 13
14 Marta Witkowska 2 27:121/2 50.00/1 0.01/3 33.3   2 2 4   4 3 2   1   3 8
21 Dominika Duraj DNP                                   
24 Jhasmin Player 11 28:523/5 60.01/5 20.04/10 40.02/2 100.01 3 4 1   1 2 2   1 10 4
25 Leah Metcalf 9 29:373/4 75.01/3 33.34/7 57.1     2 2 9 4 4 6 2     13 8
44 Kateryna Dorogobuzowa 6 19:553/6 50.00/2 0.03/8 37.5     5 5   3 1 1       5 -3
Drużyna 2 2 4   2
Suma 58 200:00 17/32 53,1 4/20 20 21/52 40,4 12/19 63,2 7 27 34 15 19 22 18 7 6 2 64  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja