Arka Gdynia
73 : 75 23:15 | 21:28 | 14:10 | 15:22
KS Basket 25 Bydgoszcz
Etap I - 5 kolejka | 15.10.2017 18:00
Sędziowie: Adam Wierzman, Arnauld Kom Njilo, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Basket 90 Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Victoria Jankoska 9 19:412/6 33.31/4 25.03/10 30.02/2 100.01 4 5 3   1   1     11 -19
2 Kahleah Copper 26 33:266/15 40.03/6 50.09/21 42.95/5 100.01   1 3 2 4 1 2   3 19 0
5 Jelena Škerović 5 35:102/4 50.00/4 0.02/8 25.01/2 50.01 3 4 5 4 1 2 2     7 -4
6 Aneta Kotnis 3 14:40   0/2 0.00/2 0.03/3 100.01 1 2   3 2       1 3 -15
9 Kamila Podgórna DNP                                   
11 Aldona Morawiec 2 11:391/4 25.00/1 0.01/5 20.0     1 1 2 1 1       1 1 4
13 Anna Makurat 9 22:500/3 0.03/6 50.03/9 33.3     3 3 4 3 1 1 2   1 11 18
21 Anna Jakubiuk DNP                                   
22 Amalia Rembiszewska 0 05:55                    1   1       -1 -3
24 Sofija Aleksandravicius 4 28:412/9 22.2   2/9 22.2   1 9 10 2 3 4 1 1     9 11
28 Kristine Vitola 15 27:587/8 87.5   7/8 87.51/1 100.03 3 6 1 5 7 1       20 -2
Drużyna 4 2 6    
Suma 73 200:00 20/49 40,8 7/23 30,4 27/72 37,5 12/13 92,3 12 26 38 20 22 21 7 8   6 80  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Agnieszka Szott-Hejmej 11 21:181/1 100.01/1 100.02/2 100.06/8 75.0  3 3 1 4 5         13 14
8 Elżbieta Międzik 7 32:452/6 33.31/4 25.03/10 30.0   1 7 8 4 1   2   1   11 -4
10 Dragana Stanković 19 29:299/13 69.2   9/13 69.21/1 100.02 5 7 1 3 5 4 2 5   26 4
11 Denesha Stallworth 13 34:166/13 46.2   6/13 46.21/1 100.0  7 7 2 1 1 1 1     15 -3
12 Julia Adamowicz 5 25:571/3 33.31/1 100.02/4 50.0   1 1 2 1 3 3         6 -6
13 Julie McBride 12 34:583/5 60.01/4 25.04/9 44.43/4 75.0  6 6 10 3 6 3 1     20 -2
14 Karolina Poboży 6 04:193/3 100.0   3/3 100.0   1 1 2   1 1 1       7 2
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
25 Sylwia Bujniak 0 05:02   0/1 0.00/1 0.0           1 1         -1 4
63 Justyna Żurowska-Cegielska 2 11:561/4 25.0   1/4 25.0     1 1   4           0 1
Drużyna   3 3   1
Suma 75 200:00 26/48 54,2 4/11 36,4 30/59 50,8 11/14 78,6 5 34 39 19 21 22 12 4 6   97