Etap 1 - 10. kolejka | 06.02.2019 15:30:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...
UKS Siódemka Sopot
Trener: Monika Ciecierska. Asystent: Magdalena Sibiga
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Weronika Łońska | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Sandra Makurat | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Clara Sikora | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Nikola Mucha | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 8/8 | 100.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Natalia Sibiga | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
21 | Kalina Kozłowska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
22 | Anna Przyszlak | DNP |   |   |   |   |   |   | 25/25 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Dominika Walda | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
KKS Olsztyn
Trener: Alicja Sztąberska. Asystent: Tomasz Sztąberski
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
3 | Lidia Krzyżewska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Roksana Uszczewska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Patrycja Szydlik | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Zuzanna Bałdyga | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Ewelina Kitkowska | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/3 | 100.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Martyna Przybylska | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Antonina Nowogórska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
20 | Marta Sztąberska | DNP |   |   | 5/5 | 100.0 | 5/5 | 100.0 | 16/16 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
31 | Zuzanna Mucha | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
44 | Agnieszka Gromadzińska | DNP |   |   |   |   |   |   | 5/5 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
51 | Martyna Przeradzka | DNP |   |   |   |   |   |   | 7/7 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
55 | Izabela Birkos | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |