28.11.2010 12:32, Rozmawiał: Damian Juszczyk
Andja Jelavić: Wiedziałyśmy, że jesteśmy lepsze
- Wiedziałyśmy, że jesteśmy lepszym zespołem i udowodniłyśmy to już w dwóch pierwszych kwartach, choć szanujemy także nasze przeciwniczki - oceniła mecz z Liderem Pruszków zawodniczka Wisły Can-Pack Kraków, Andja Jelavić. Wygląda na to, że już niedługo Chorwatka oraz inne zagraniczne koszykarki "Białej Gwiazdy" będą mogły na parkiecie rozmawiać... po polsku!