Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-05 17:00
65
101
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-10-05 17:30
77
50
DGT Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2019-10-06 18:00
102
91
CCC Polkowice
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-06 19:00
79
57
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-10-09 18:00
82
89
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-09 18:00
62
92
Artego Bydgoszcz
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-09 18:00
92
54
CosinusMED Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-09 18:00
53
70
CCC Polkowice
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-09 19:00
90
50
Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-10-12 17:00
65
61
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-10-13 17:00
78
43
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
55
73
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
69
59
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
--
--
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
--
--

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
data mecz wynik
13.10.2018 19:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 87 : 69
17.10.2018 18:00 Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 80 : 73
21.10.2018 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - PGE MKK Siedlce 92 : 58
28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 55 : 113
04.11.2018 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 63 : 74
11.11.2018 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Wisła CanPack Kraków 64 : 75
25.11.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 62 : 78
02.12.2018 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Artego Bydgoszcz 73 : 74
09.12.2018 15:10 CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 78 : 73
16.12.2018 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Energa Toruń 84 : 76
22.12.2018 18:00 Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 71 : 94
06.01.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - DGT Politechnika Gdańska 89 : 75
27.01.2019 15:10 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 88 : 81
03.02.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Arka Gdynia 88 : 79
09.02.2019 17:00 PGE MKK Siedlce - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 69 : 97
16.02.2019 15:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 100 : 47
23.02.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CosinusMED Widzew Łódź 108 : 61
27.02.2019 18:30 Wisła CanPack Kraków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 84 : 81
03.03.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - 1KS Ślęza Wrocław 63 : 69
09.03.2019 17:00 Artego Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 81 : 78
16.03.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CCC Polkowice 75 : 88
23.03.2019 18:00 Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 87 : 65
27.03.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Enea AZS Poznań 101 : 69
30.03.2019 19:10 DGT Politechnika Gdańska - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 51 : 89
02.04.2019 19:00 Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 66 : 77
03.04.2019 19:00 Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 66 : 76
06.04.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Energa Toruń 68 : 76
07.04.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Energa Toruń 75 : 65
13.04.2019 18:30 1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 76 : 89
14.04.2019 17:00 1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 65 : 72
17.04.2019 19:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - 1KS Ślęza Wrocław 61 : 63
18.04.2019 16:40 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - 1KS Ślęza Wrocław 82 : 56
23.04.2019 18:10 CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 90 : 70
24.04.2019 18:10 CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 74 : 56
27.04.2019 17:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CCC Polkowice 64 : 81
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa