CCC Polkowice
66 : 45 16:12 | 19:12 | 13:15 | 18:6
Energa Toruń
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 14 31:307/13 53.80/1 0.07/14 50.0   4 7 11 2 2 4 2 1   1 19 11
5 Jasmine Thomas 10 24:092/5 40.01/3 33.33/8 37.53/3 100.0      2 4 3 3 1 1   6 10
9 Julia Tyszkiewicz 0 00:41                                0 3
10 Johannah Leedham 7 27:201/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.02 6 8 1 2 1 1 3     14 2
12 Agnieszka Kaczmarczyk 10 26:441/2 50.02/3 66.73/5 60.02/3 66.7  3 3 1 1 2 2   1   10 17
13 Weronika Gajda 2 16:311/2 50.0   1/2 50.0         2 1   1 1     3 9
15 Tiffany Hayes 7 31:581/3 33.31/4 25.02/7 28.62/2 100.0  3 3 3 3 2 1 1     8 15
19 Styliani Kaltsidou 12 25:013/7 42.92/4 50.05/11 45.50/1 0.02 1 3 1 2 2   1     10 22
31 Karolina Puss 0 01:30   0/1 0.00/1 0.0                       -1 2
33 Lynetta Kizer 4 13:052/2 100.0   2/2 100.0   2 1 3   4 1 1       6 12
66 Dominika Owczarzak 0 01:30                  1             1 2
Drużyna   4 4   3
Suma 66 199:59 18/36 50 7/20 35 25/56 44,6 9/11 81,8 10 25 35 13 19 15 14 8 2 1 76  

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 11 28:353/5 60.01/3 33.34/8 50.02/2 100.02 2 4   3 4 2 1   1 10 -7
3 Angelika Stankiewicz 2 27:401/6 16.70/4 0.01/10 10.0   1 3 4 2 1   1     1 -2 -13
4 Ana-Marija Begić 7 28:392/6 33.30/2 0.02/8 25.03/3 100.01 4 5   2 2 2   1   5 -9
7 Melissa Diawakana 3 20:070/3 0.01/2 50.01/5 20.0           3 1 5       -6 -18
10 Roksana Schmidt 3 11:250/1 0.01/1 100.01/2 50.0   1   1 1 1 1 1       3 -14
11 Agnieszka Skobel 0 12:200/2 0.00/1 0.00/3 0.0             2         -3 -8
14 Emilia Tłumak 2 13:471/1 100.00/2 0.01/3 33.3     3 3   2 2 1       2 -17
16 Katarzyna Trzeciak 8 19:531/1 100.01/1 100.02/2 100.03/4 75.0  1 1   3 4 1       7 -3
21 Laura Miškinienė 9 37:344/6 66.70/1 0.04/7 57.11/2 50.01 6 7 3 2 3 2       13 -16
43 Zuzanna Urban DNP                                   
Drużyna 2 3 5   5
Suma 45 200:00 12/31 38,7 4/17 23,5 16/48 33,3 9/11 81,8 8 22 30 6 17 19 20 1 1 2 29